Наказ від 14.05.2021 # 24- АГ

Детальніше: Наказ від 14.05.2021 # 24- АГ

Об'єднання ветеринарної медицини в м. києві, прийняло до виконання накази Держпродспоживслужби щодо прийому майна та приміщень ДП "Центр охорони здоров'я тварин

Об'єднання ветеринарної медицини в м. Києві, прийняло до виконання накази Держпродспоживслужби щодо прийому майна та приміщень ДП "Центр охорони здоров'я тварин. Створено нову структуру Об'єднання. Створено відділ лікувальної роботи. Наші колеги із ЦОЗТ не будуть покинуті на призволяще!!! До великого комплексу робіт та послуг, які надає Об'єднання ветеринарної медицини в м. Києві, а саме: боротьба зі сказом та перетримка підозрілих у зараженні тварин, діагностика та протиепізоотичні заходи щодо інфекційних хвороб тварин та антропозоонозів, проведення дезінфекційних та дератизаційних заходів, ВИДАЧА ВЕТЕРИНАРНИХ ДОКУМЕНТІВ на усі континенти світу. Від паспорта на тварину до міжнародного сертифікату та форми 1-ВЕТ, довідок. Надання інших ветеринарних послуг. Запрошуємо до співпраці.

 

 

 

 

 

 

Президент підписав Закон України "Про ветеринарну медицину"

12 березня 2021 року  президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про ветеринарну медицину» № 1206-ІХ, який парламент ухвалив 4 лютого цього року. Документ удосконалює законодавство України в галузі ветеринарної медицини, зокрема визначає засади діяльності у сфері захисту здоров'я та благополуччя тварин, ветеринарної практики, виробництва та застосування ветеринарних препаратів, а також обігу побічних продуктів тваринного походження.

Детальніше: Президент підписав Закон України "Про ветеринарну медицину"

Лікар лікує людину, а ветеринар — людство!

Лікар лікує людину, а ветеринар — людство!" Ця істина у словах великого академіка Івана Павлова сьогодні, як ніколи, актуальна.
А Ви колись замислювалися над цими словами? Хтось так, а дехто не придав їм значення. Але насправді ці слова точно розкривають всю суть та значення ветеринарії для суспільства та людства вцілому.
  Ветеринарія - комплекс наук, що вивчають хвороби тварин, методи запобігання хворобам і лікування їх, питання підвищення продуктивності тварин, методи захисту людей від зоонозів.Під поняттям «Ветеринарія» також часто називається засоби держави, спрямовані на збереження здоров'я тварин.

Детальніше: Лікар лікує людину, а ветеринар — людство!

Вічна пам'ять !

12 лютого 2010 року передчасно пішов з життя Голова Державного комітету ветеринарної медицини України Петро Іванович Вербицький.
На 58-му році життя перестало битися серце доброзичливої і чуйної людини, досвідченого фахівця, відповідального керівника, який більше 30-ти років віддав сільськогосподарській справі, вніс вагомий внесок у формування і розвиток аграрного комплексу України. На всіх ділянках роботи Вербицького Петра Івановича супроводжували високий професійний рівень, надзвичайна працездатність, самовідданість справі, справедливість, людяність, повага до людей та непохитна віра у майбутнє нашої держави.
Світла пам’ять про Петра Івановича назавжди залишиться в серцях людей, які працювали поруч з ним.
Петро Іванович Вербицький народився 1 січня 1953 р. у с. Ново-Микільське Міловського району Луганської області.
Закінчив Харківський зооветеринарний інститут у 1977 р. за фахом – ветеринарний лікар, кандидат ветеринарних наук.
Трудову діяльність розпочав 1972 р. – ветфельдшером колгоспу “Зоря” Міловського району Луганської області, у 1977-1980 рр. – головний ветеринарний лікар колгоспу, 1980-1982 рр. – начальник Біловодської ветеринарної станції по боротьбі з хворобами тварин, головний ветеринарний лікар Біловодського району Луганської області, 1982-1986 рр. – голова колгоспу, 1986-1999 рр. – начальник управління державної ветеринарної медицини, головний державний інспектор ветеринарної медицини Луганської області.
У 1999-2005 рр. – головний державний інспектор ветеринарної медицини України, голова Державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України. Від 14 серпня 2006 р. –заступник міністра аграрної політики України.
Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 55-р від 28 січня 2009 р. Вербицький Петро Іванович призначений Головою Державного комітету ветеринарної медицини України.
Вічна пам'ять та шана, шанованому Петру Івановичу.